Apie mus

NordResource – inovatyvi darbo jėgos sprendimų kompanija, kuri teikia personalo paslaugas organizacijoms Skandinavijos ir Pabaltijo regionuose. NordResource siekia operatyviai užmegzti ryšį tarp darbdavių ir žmonių kurie nori dirbti. Šis tikslas gali būti pasiektas aptariant jūsų personalo poreikius ir įgyjant puikų suvokimą apie jūsų kompanijos verslo kultūrą ir verslo strategiją, o tada pateikiant jūsų organizacijai pritaikytą sprendimą. Padedame surasti darbuotojus iš Ukrainos, Baltarusijos ir kitų Rytų Europos valstybių ir įdarbinti juos jūsų įmonėje.

Šiuo metu NordResource teikia šias paslaugas:

Darbuotojų nuoma. Darbuotojas yra įdarbintas NordResource kompanijoje, kuri sutvarko visus reikiamus dokumentus, sudaro darbo sutartis, užtikrina, kad darbo užmokestis ir mokesčiai būtų mokami laiku, tačiau darbuotojas fiziškai dirba NordResource kliento darbinėje aplinkoje jo naudai.

Personalo įvertinimas, atranka ir įdarbinimas. NordResource atrenka ir padeda tiesiogai įdarbinti darbuotoją kliento įmonėje su kuria darbuotojas sudaro darbo sutartį.

  • Kvalifikuoti ir motyvuoti kandidatai;
  • Kokybiškai atliktas darbas;
  • Greitas laisvos darbo vietos užpildymas;
  • Nuoseklumas;                                                                                                                                       

Tiesioginė darbuotojų paieška. Mes ir mūsų partneriai turime priemones ir išteklius vykdyti tiesioginę darbuotojų paiešką Europoje. Naudodamiesi mūsų tinklu ir nuolat plečiama duomenų baze, turime galimybę atrinkti jums tinkamiausius kandidatus į reikiamas pozicijas.